Kolesarska sekcija ŠD Radenci

Kolesarjenje je šport, ki privlači mlade in stare. Po uspehih naših profesionalcev je začel pridobivati popularnost tudi med rekreativci in ljudmi ki le občasno sedejo na kolo.

Kolesarska sekcija šteje nad 30 članov in članic in se udeležuje številnih kolesarskih prireditev v Sloveniji in sosednjih državah. Smo pa tudi prireditelj dveh tradicionalnih vsakoletnih kolesarskih maratonov - Tri srca in Bioterme.

E-naslov: kose.radenci@gmail.com
Spletna stran: www.kose-radenci.si
Fotogalerija: klikni tukaj

Zimske priprave. Za čimboljšo sezono, se začnemo pripravljati že pozimi.
Kolesarski maraton Tri srca - Radenci. Več na: www.kose-radenci.si/kolesarski-maraton-tri-srca
Kolesarski maraton Bioterme - Mala nedelja. Več na: www.kose-radenci.si/kolesarski-maraton-bioterme

Udeležba na tekaških prireditvah doma in v tujini
Člani tekaške sekcije se skozi vse leto organizirano udeležujemo številnih tekaških prireditev doma in v tujini. Za koledar vseh aktivnosti klikni tukaj.

Mimo Blaguškega jezera

Skozi gorice